28000, м.Олександрія, вул.Користівське шосе, 2
Тел: 7-86-00, Факс: 4-06-03, e-mail: stanislav_kg@ukr.net
Головна » Архів матеріалів
13 лютого відбулося засідання районної ДНПК та ухваленні відповідні рішення.
Доповідач: Заступник голови комісії, Головний державний інспектор ветеринарної медицини району Лум’яник Cтаніслав Васильович.
 Протягом 2012 року в області і районі ситуація щодо сказу тварин залишається напруженою, в області зареєстровано 76 неблагополучних пунктів по сказу , де захворіло 105 тварин . Найбільшу кількість випадків захворювання тварин на сказ було виявлено в Бобринецькому – 13,Долинському – 11, Ульянівському – 11, Гайворонському – 8, Новомиргородському – 8, Петровському - 8, Онуфрієвському – 8 , Олександрійському -2 неблагополучних пункти с.Косівка Косівської сільської ради , с Протопопівка Протопопівської сільської ради , с Головківка Головківської сільської ради в яких зареєстровано 4 випадки захварювання тварин на сказ відповідно кіт 1 гол. , лисиці 2 гол.,корова 1 гол......
Категорія: Новини ветеринарної служби | Переглядів: 953 | Додав: stanislav4450 | Дата: 13.02.2013

«13» лютого 2013 р.  о «10 » годині в залі засідань Олександрійської районної державної адміністрації відбудеться засідання районної Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії по питаннях :  

1. Ліквідація вогнищ сказу та посилення заходів щодо попередження сказу тварин в районі;

2. Про заходи профілактики африканської чуми свиней;

3. Поводження з відходами тваринного походження на території населених пунктів району.

На засідання запрошуються сільські, селищні голови,  керівники агроформувань які утримують тварин, служба ветеринарної медицини

Головний державний інспектор ветеринарної медицини району      С. Лум'яник

Категорія: Новини ветеринарної служби | Переглядів: 224 | Додав: stanislav4450 | Дата: 12.02.2013

В зв’язку з напруженою епізоотичною ситуацією щодо сказу тварин , с початку 2013 року виявили сказ бродячого кота в с. Тарасово-Шевченкове, збільшенням бродячих собак та котів в населених пунктах району доцільно знати , що таке хвороба сказ і як можна її запобігти. Сказ – особливо небезпечна інфекційна хвороба всіх теплокровних тварин і людини , що характеризується ураженням центральної нервової системи та майже завжди закінчується смертю . Щорічно від сказу у світі гинуть десятки тисяч людей та мільйони тварин , і Україна , на жаль , не є виключенням. В Олександрійському районі сказ реєструється з 1999 року. 

В 2011 році захворіло на сказ 1 тварина, а саме лисиця в селі Протопопівка;

2012 році захворіло на сказ 4 тварини, а саме кіт, лисиця в селі Косівка, лисиця в селі Протопопівка, корова в селі Головківка;

2013 році захворіло на сказ 1 тварина, а саме кіт в селі Тарасово-Шевченково Ульянівської 

с/р..... 

Категорія: Новини ветеринарної служби | Переглядів: 611 | Додав: stanislav4450 | Дата: 30.01.2013

 30 січня 2013 року з 08 години в управлінні ветеринарної медицини в Олександрійському районі відбудеться прийом звіту за січень місяць та семінарське заняття о 12 годині з спеціалістами ветеринарної медицини на теми:

  1.Сибірка - все про хворобу – доповідач завідуючий Головківським ПВМ Чиж О.Р..

  2. Сказ - все про хворобу – Звенігородська ДВМ Олійник Н.В..

 Начальник управління                         С. Лум’яник
Категорія: Новини ветеринарної служби | Переглядів: 180 | Додав: stanislav4450 | Дата: 28.01.2013

16 січня 2012 року в управлінні ветеринарної медицини відбулося підведення підсумків роботи служби ветеринарної медицини Олександрійського району. На нараду було запрошено державну та відомчу службу ветеринарної медицини.
Нараду проводив начальник управління Лум’яник Станіслав Васильович.....
Категорія: Новини ветеринарної служби | Переглядів: 395 | Додав: stanislav4450 | Дата: 17.01.2013

                                                ПРОГРАМА
 Підсумкової наради працівників ветеринарної медицини
 Олександрійського району за 2012 рік

Нарада – 16 січня 2013 року о 10 годині 30 хвилин

 1. Доповідь про підсумки роботи працівників ветеринарної медицини району за 2012 рік та завдання на 2013 рік - Начальник управління ветеринарної медицини в Олександрійському районі - Лум”яник С.В. 
2. Привітальне слово - заступник голови Олександрійської районної державної адміністрації Коренюк С.Ю. 
3. Підсумки по інспекторській роботі в районі за 2012 рік - Заступник начальника управління ветеринарної медицини в Олександрійському районі – Сіленко О.А. 
4. Підсумки по виконанню протиепізоотичних заходів в районі за 2012 рік - Головний спеціаліст управління ветеринарної медицини в Олександрійському районі – Шкуринський В.Л.. 
5. Підсумки роботи по питанню дослідження корів на мастити та інше, за 2012 рік - Головний спеціаліст управління ветеринарної медицини в Олександрійському районі – Чередниченко В.О.
 6. Підсумки роботи служби ветеринарної медицини по питанню паспортизації пасік, та стан біотермічних - Провідний спеціаліст управління ветеринарної медицини в Олександрійському районі –Козаков В.А.. 
7. Підсумки роботи та проведення ветеринарного обслуговування, ідентифікації державними установами району за 2012 рік - Начальник Олександрійської районної державної лікарні ветеринарної медицини Дробот О.В. 
8. Підсумковий аналіз по бухгалтерському обліку за 2012 рік. головний бухгалтер Лавріненко О.В.
 9. Організація і проведення діагностичної роботи в районній державній лабораторії ветеринарної медицини - Директор районної державної лабораторії ветеринарної медицини Щербань М.І. . 
10. Підсумковий аналіз роботи по серологічному відділу районної державної лабораторії ветеринарної медицини - Лікар ветеринарної медицини – серолог районної державної лабораторії ветеринарної медицини - Таран Л.М. 
11. Підсумковий аналіз роботи по хіміко – токсикологічному відділу районної державної лабораторії ветеринарної медицини - Лікар ветеринарної медицини – хімік - токсиколог районної державної лабораторії ветеринарної медицини – Бондаренко О.А. 
12. Досвід роботи Косівського ПВМ по лікувальній роботі завідувач Яценко М.В.. 
13. Досвід роботи Звенігородської ДВМ по профілактиці заразних хвороб Олійник Н.В.. 
14. Досвід роботи Головківського ПВМ по ідентифікації тварин та інше. 
15. Доклад про виконану роботу в зоні обслуговування Попельнастівської ДВМ, завідувач Попівняк І.О.. 
16. Передача досвіду від ветеранів до молоді ветеран ветеринарної медицини колишній керівник служби ветеринарної медицини району (1978-1991) р. Голуб М.Д..
17. Заключне слово - заступник голови Олександрійської районної державної адміністрації Коренюк С.Ю.. 
18. Оголошення наказу начальника управління ветеринарної медицини в Олександрійському районі « Про підсумки роботи служби ветеринарної медицини району за 2012 рік» та визначення переможців - заступник начальника управління ветеринарної медицини в Олександрійському районі Сіленко О.А..

Начальник управління
 ветеринарної медицини району                                                                                С. Лум’яник
Категорія: Новини ветеринарної служби | Переглядів: 329 | Додав: stanislav4450 | Дата: 15.01.2013

09.01.2013 року виповнилося 90-років учаснику Великої Вітчизняної,ветерану ветеринарної медицини Чернову Миколі Сергійовичу.
Голова Олександрійської районної державної адміністрації Згама Віталій Миколайович з нагоди ювілею Нагородив Чернова М.С. грамотою адміністрації та передав вітання.
Привітав ювіляра начальник управління ветеринарної медицини в Олександрійському районі Нагородивши Чернова М.С. грамотою управління та цінним подарунком.

Шановний МИКОЛА СЕРГІЙОВИЧ!!!!

Мудрість визначається не цифрами в день народження, її завжди видно у вчинках і справах. Прийміть глибоку шану та повагу Вашій мужності та самовідданій праці. Ви є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню, взірцем служіння народу та державі. Тож нехай молоднеча енергія і зріла мудрість ніколи не зраджують Вас, а тепло Вашої душі повертається людським добром і щастям. Нехай готовність прийти на допомогу в скрутну хвилину радує Ваших близьких, нехай Ваша доброта продовжує робити цей світ світлим і чистим. Дай Вам Бог на землі ще багато світлих днів і щасливих років! 

З повагою начальник управління
 ветеринарної медицини району                                                                                С. Лум’яник
Категорія: Новини ветеринарної служби | Переглядів: 241 | Додав: stanislav4450 | Дата: 10.01.2013

Затверджую 
Голова Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії
при Олександрійській районній державній адміністрації
  Коренюк С.Ю. 

План проведення засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при районній державній адміністрації на 2013 рік

1. Засідання – 1 квартал (березень місяць) 
А) Міри профілактики по недопущенню захворювання птиці на високо патогенний грип, в період весняного перельоту дикої птиці. Та поводження з відходами тваринного походження в районі ( стан біотермічних ям ) Доповідач Лум”яник С.В.
 Б) Охорона агроформувань та населених пунктів району від занесення африканської чуми свиней. (З запрошенням всіх сільських та селищних голів).
 В) Надання інформації про своєчасне виконання запланованих заходів рішень ДНПК сільськими і селищними головами за 1 квартал Доповідач Лум”яник С.В. 
Звітують сільські голови : Головківської с.ради Галушко В.В., Ізмайлівської с.ради Сироватка М.П., Косівської с.ради Горіславець К.М., Протопопівської с.ради Рябоконь В.В., Костянтинівської с.ради Морозов О.О.
 2. Засідання – 2 квартал ( червень місяць) А) Про посилення заходів щодо роботи ферм в закритому режимі роботи, по недопущенню африканської чуми свиней на території району. Доповідач Лум”яник С.В.
3. Засідання – 4 квартал (жовтень місяць)
 А) Міри профілактики по недопущенню захворювань птиці на території району при осінньому перельоті дикої птиці. Доповідач Лум”яник С.В.
 Б) Будівництво та відновлення забійних пунктів в агроформуваннях та на території селищних,сільських рад, де проводиться забій тварин для реалізації на споживання. Доповідач Лум”яник С.В. 
В) Надання інформації про своєчасне виконання запланованих заходів рішень ДНПК сільськими і селищними головами за 4 квартал Доповідач Лум”яник С.В. 
Примітка: дата, час проведення засідання районної Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації буде повідомлено телефонограмою.

 Заступник голови
 Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії 
при райдержадміністрації,
 Головний державний інспектор ветеринарної медицини району                     Лум”яник С.В.
Категорія: Новини ветеринарної служби | Переглядів: 228 | Додав: stanislav4450 | Дата: 09.01.2013

Від усього серця вітаю Вас із самими довгоочікуваними і світлими святами – Новим Роком та Різдвом Христовим! Це усіма нами з дитинства улюблені й радісні дні, наповнені світлом свята спільної радості, веселощів, очікування чуда й казки, душевного тепла й надії. Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2012 рік був прожитий не дарма. Цей рік був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Він подарував нам радість зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід. Напередодні Нового Року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов'язково здійсняться. Від усієї душі зичу Вам великого людського щастя, міцного здоров'я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай прийдешній рік виправдає ваші самі добрі надії і прагнення, принесе достаток і добробут вашим сім'ям. Нехай панують у ваших домівках мир, взаєморозуміння й любов.
 З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Начальник управління
 ветеринарної медицини 
в Олександрійському районі                      С. Лум'яник
Категорія: Новини ветеринарної служби | Переглядів: 192 | Додав: stanislav4450 | Дата: 25.12.2012

 Відповідно до прийняття наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України за підписом Міністра Присяжнюка М.В. «Про затвердження розмірів плати за послуги з питань ветеринарної медицини, захисту рослин, охорони прав на сорти рослиякі надаються органами та установами, що входять до сфери управління Державної ветеринарної та фітосанітарної служби» від 31.10.2012 року № 666, (зареєстровано Міністерством юстиції України 23 листопада 2012 року за № 1964/ 22276), тарифи за послуги, які надаються установами ветеринарної медицини Олександрійського району змінено.

 
Категорія: Новини ветеринарної служби | Переглядів: 887 | Додав: stanislav4450 | Дата: 24.12.2012

« 1 2 ... 19 20 21 22 23 ... 25 26 »
Форма входу
Категорії розділу
Новини ветеринарної служби [239]
Пошук
Календар
«  Січень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Сайти
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0