28000, м.Олександрія, вул.Користівське шосе, 2
Тел: 7-86-00, Факс: 4-06-03, e-mail: stanislav_kg@ukr.net
Головна » 2016 » Грудень » 2 » РЕЄСТРАЦІЯ ПОТУЖНОСТЕЙ - ПРОДОВЖУЄТЬСЯ
06:37
РЕЄСТРАЦІЯ ПОТУЖНОСТЕЙ - ПРОДОВЖУЄТЬСЯ

Управління Держпродспоживслужби в Олександрійському районі інформує про те, що продовжується державна  реєстрація потужностей на території району. Відповідно до ст. 25 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів»  оператори ринку, які провадять діяльність, що не вимагає отримання експлуатаційного дозволу, зобов’язані зареєструвати потужності, які використовуються на будь-якій стадії виробництва та/або обігу харчових продуктів.

      Для проведення державної реєстрації потужностей оператор ринку подає до Управління Держпродспоживслужби в Олександрійському районі (м. Олександрія, вул. Користівське шосе, 2 ) заяву.  Заява про державну реєстрацію потужності засвідчується підписом оператора ринку або уповноваженої ним особи.

       Державна реєстрація потужності здійснюється  Управлінням Держпродспоживслужби в Олександрійському районі протягом 15 робочих днів після отримання заяви оператора ринку про таку реєстрацію – безкоштовно.

      Згідно ст.1 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів»:

  • Оператор ринку харчових продуктів - суб’єкт господарювання, який провадить діяльність з метою або без мети отримання прибутку та в управлінні якого перебувають потужності, на яких здійснюється первинне виробництво, виробництво, реалізація та/або обіг харчових продуктів та/або інших об’єктів санітарних заходів (крім матеріалів, що контактують з харчовими продуктами), і який відповідає за виконання вимог цього Закону та законодавства про безпечність та окремі показники якості харчових продуктів. До операторів ринку належать фізичні особи, якщо вони провадять діяльність з метою або без мети отримання прибутку та займаються виробництвом та/або обігом харчових продуктів або інших об’єктів санітарних заходів.
  • Потужності - споруди або комплекс споруд, приміщення, будівлі, обладнання та інші засоби, включаючи транспортні засоби, а також територія, що використовується у виробництві та /або обігу об’єктів санітарних заходів.

     За час дії нових умов реєстрації потужностей операторів ринку харчових продуктів до Управління Держпродспоживслужби в Олександрійському районі станом на 01.12.2016 року звернулося та зареєстровано  208 суб’єктів господарювання. Найкраща реєстрація  суб’єктів господарювання проведена в сільських та селищних радах: Войнівській, Косівській, Протопопівській, Попельнастівській, Олександрівській, Приютівській, погано проводиться реєстрація по Новопразькій селищній раді, Бандурівській с/р, Головківській с/р, Ульянівській с/р, Червонокам’янській с/р. 

      За роботу без державної реєстрації операторам ринку харчових продуктів передбачена адміністративна відповідальність згідно ст.64 Закону України  «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» виробництво, зберігання харчових продуктів на потужностях, незареєстрованих відповідно до вимог цього Закону,тягне за собою накладення штрафу на юридичних осіб - у розмірі від двадцяти трьох до тридцяти мінімальних заробітних плат, на фізичних осіб - підприємців - у розмірі від восьми до п’ятнадцяти мінімальних заробітних плат. Розмір мінімальної заробітної плати з 01.12.2016 року становить – 1600 грн.

      З реєстром операторів ринку харчових продуктів можна ознайомитись на офіційному сайті Держпродспоживслужби України  в розділі – діяльність.

 

С.Лумяник,  В.Чередниченко

                                                                               Управління Держпродспоживслужби

в Олександрійському районі 

 

Категорія: Новини ветеринарної служби | Переглядів: 172 | Додав: stanislav4450 | Рейтинг: 0.0/0
Форма входу
Категорії розділу
Новини ветеринарної служби [270]
Пошук
Календар
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Сайти
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0